PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE Z PROFILŮ INOUTIC (DECEUNINCK)

Druhý typ profilů, se kterým máme výborné zkušenosti, je od belgického výrobce DECEUNINCK (v ČR jej zastupuje společnost INOUTIC/DECEUNINCK s.r.o.). Ten nabízí tři základní typy profilů pro plastová okna a dveře, a to ARCADE, PRESTIGE a EFORTE, které splní požadavky každého zákazníka. Plánujete-li novostavbu či rekonstrukci stávajícího objektu, určitě si chcete být jistí, že každý produkt bude v maximální míře splňovat Vaše požadavky. U oken jde především o energetickou úspornost, zvukovou izolaci, bezúdržbovost a design. Podrobné informace o profilech se Vám zobrazí kliknutím na obrázky níže.

Arcade Prestige Eforte

ZÁKLADNÍ PŘEHLED O NABÍZENÝCH PROFILECH:

Základním ukazatelem při výběru typu okna je tzv. součinitel prostupnosti tepla U. Je to základní parametr při stanovení tepelných ztrát. Udává tepelně izolační vlastnosti jednotlivých konstrukcí. Čím nižší hodnota U, tím má konstrukce lepší tepelně izolační vlastnosti. Měrnou jednotkou je W/m2K.
  • Uw součinitel prostupu tepla celého okna (w - window)
  • Uf součinitel prostupu tepla rámu (f - frame)
  • Ug součinitel prostupu tepla skla (g - glass)

INOUTIC
BACK

Systém Eforte s hliníkovým krytem Profil Prestige - předsazené křídlo hranaté Profil Prestige - rovné křídlo Profil vchodových dveří Arcade Profil vchodových dveří Eforte Profil vchodových dveří Prestige Profil Prestige - předsazené křídlo kulaté Profil Arcade s rovným křídlem Profil Arcade s předsazeným křídlem INOUTIC

U všech výrobků používáme kvalitní kování MACO:

MACO kování

Katalog dostupných barevných dekorů:

INOUTIC vzorník dekorů